2014’ün en iyi Android uygulamaları

2014 android uygulamaları

Google Play’de “2014’ün en iyileri” açıklandı. Google, uygulama mağazası Play’de, 2014’ün en iyi Android uygulamalarını ve oyunlarını böyle listeledi!

Listelerin, Google Play’i kullandığınız ülkeye göre düzenleniyor olma ihtimali yüksek, çünkü en iyi uygulamalar arasında Türkiye’ye özel uygulamalara rastlıyorsunuz.

Yılın en iyi uygulamaları ve oyunları, Google tarafından özel Google Play alt sayfalarında yayınlandı. En iyi uygulamalarda 65 uygulamanın 59’unun ücretsiz olduğu; 90 uygulamanın ise sadece 10’unun ücretli olduğu görünüyor.

 

2014’ün en iyi uygulamaları, büyük çoğunluğu ücretsiz, toplam 155 uygulamadan oluşsa da, ücretsiz uygulamaların bir kısmının uygulama içi satın almalara sahip olduğunu hatırlamak gerekiyor.

En iyi uygulamalar arasında sahibinden.com, Shazam, Kaave Falı, Wunderlist, Lig TV, Swiftkey Klavye, Evernote, TRT Haber, Tango, Hepsiburada, Timehop, IFTTT, Yemeksepeti, Mynet Haber ve Markafoni bulunuyor.

2014 android oyunları

Google Play’in 2014’teki en iyi oyunları arasında ise Boom Beach, Clash of Clans, Elements: Epic Heroes, Groove Racer, Slingshot Braves, Legion of Heroes, Re-Volt 2: Multiplayer, Shadow Kings ve Dragons World gibi oyunlar var.

Listelerin, Google Play’i kullandığınız ülkeye göre düzenleniyor olma ihtimali yüksek, çünkü en iyi uygulamalar arasında Türkiye’ye özel uygulamalara rastlıyorsunuz. Yabancı listelerde görünen FIFA 15’in bizim listemizde yer almaması ise dikkat çeken detaylardan…

İşte o listeler:

En İyi Android Uygulamalar ve En İyi Anroid Oyunlar

Kaynak: Chip Online

 

2014’ün en iyi Android uygulamaları” üzerine bir yorum

Bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?