Kategori arşivi: Radyo Frekansları

Radyo Frekansları Sayfası

Radyo Frekansları listesini aşağıda görebilirsiniz…
Parantez içindeki il isimleri, radyoların merkezi olan illerdir.

radyo frekansları

İZMİR Radyo Frekansları   (Güncelleme: 2016.08)

Yabancı müzik çalan radyo frekansları

99.5 – Capital Radio (Ankara) – www.capitalradio.com.tr
97.7 – Joy FM (İstanbul) – karnaval.com/joyfm
99.5 – Kral World Radio – www.kralmuzik.com.tr
97.2 – Metro FM (İstanbul) – www.metrofm.com.tr
90.5 – Number1 FM (İstanbul) – www.numberone.com.tr
100.0 – Power FM (İstanbul) – www.powerfm.com.tr
107.0 – Radio Slow Time (İstanbul) – www.slowtime.com.tr
98.0 – Radyo Fenomen (İstanbul) www.radyofenomen.com
101.0 – Romantik Radyo (İzmir) – www.romantikradyo.com.tr
88.0 – TRT 3 (Ankara) – www.trt.net.tr/Frekanslar
103.1 – Virgin Radio (İstanbul) – www.virginradioturkiye.com

Türkçe müzik çalan radyo frekansları

89.3 – Alem FM (İstanbul) – www.alemfm.com
98.4 – Best FM (İstanbul) – www.imbatfm.com
90.0 – İmbat FM (İzmir) – www.bestfm.com.tr
103.7 – İstanbul FM (İstanbul) – www.istanbulfm.com.tr
106.0 – Joy Türk (İstanbul) – www.joyturk.com.tr
100.2 – KanalTürk Radyo (İstanbul) – www.kanalturkradyo.com
106.3 – Kral Pop (İstanbul) – www.kralpop.com.tr
96.5 – Kordon FM (İzmir) – www.kordonfm.com
95.9 – Number1 Türk (İstanbul) – numberoneturk.com.tr
99.3 – Pal FM (İstanbul) – www.palfm.com.tr
96.7 – Polis Radyosu (Ankara) – www.polisradyosu.net
105.0 – Power Türk (İstanbul) – www.powerturk.com
89.0 – Radyo 35 (İzmir) – www.radyo35.com.tr
104.0 – Radyo D (İstanbul) – www.radyod.com
92.7 – Radyo Ege (İzmir) – www.radyoege.com.tr
100.8 – Radyo Ege Kampüs (İzmir) – radyoegekampus.com
99.7 – Radyo Mega (İstanbul) – www.radyomega.fm
105.7 – Radyo Mega (İzmir) – www.radyomega.com.tr
91.5 – Radyo Müzik (İstanbul) – www.radyomuzik.com
107.9 – Radyo Pause (İzmir) – www.radyopause.com.tr
104.7 – Radyo Sahil Güvenlik (İzmir) –
105.5 – Radyo Viva (İstanbul) – www.radyoviva.com.tr
103.4 – Romantik Türk (İzmir) – www.romantikturk.com.tr
89.6 – Show Radyo (İstanbul) – www.showradyo.com.tr
87.7 – Slow Türk (İstanbul) – www.slowturk.com.tr
90.8 – Süper FM (İstanbul) – www.superfm.com.tr
91.2 – TRT FM / Radyo-2 (Ankara) – www.trt.net.tr/Frekanslar
107.3 – X Nostalji (Ankara) – www.xnostalji.com

Ayrıca, haber için radyo frekansları:
95.7 – NTV Radyo (İstanbul) – www.ntvradyo.com.tr
102.5 – Radyo Spor (İstanbul) – www.radyospor.com

 

Radyo Frekansları Sayfası yazısına devam et