Dostluk Maması Kampanyası

Dostluk Maması

Goody’den, sosyal sorumluluk kapsamında Dostluk Maması Kampanyası… Sahipsiz hayvanlara destek olmak adına, şimdiye kadar onlarca ton mama bağışında bulunan Goody Kedi–Köpek Mamaları, Migros işbirliğiyle yeni bir proje başlatıyor.

Sokaklarda yaşan kedilerin, lezzetli ve besleyici gıda ile beslenmesini hedefleyen Dostluk Maması Projesi’ni başlatan Goody, proje kapsamında çıkarttığı öğünlük “Dostluk Maması”nı, 25 Eylül tarihinden itibaren sadece Migros’larda 1 TL’den satışa sunuyor. 

Üstelik 04 Ekim Dünya Hayvanları Koruma Günü dolayısıyla, 08 Ekim’e kadar, bir paket Dostluk Maması alan herkese 1 paket de Goody’den hediye…


Goody Dostluk Maması
Sokak kedilerinin sağlıklı beslenmesi için Migros işbirliğiyle düzenlenen “Dostluk Maması Kampanyası” kapsamında hazırlanan öğünlük 100 gr. mama paketleri, 25 Eylül Perşembe gününden itibaren sadece 1 TL’den satışa sunulacak. Dostluk Maması, bütün Migros’larda kasa önünde satılacağından, herkes bu ürüne kolaylıkla ulaşabilecek.

04 Ekim Hayvanları Koruma Günü kapsamında, 1 TL’lik “Goody Dostluk Maması” alan herkese, 08 Ekim tarihine kadar bir paket Dostluk Maması da Goody tarafından hediye edilecek.

Dostluk Maması

Goody, geçen yıl da aynı “Dostluk Mamaları Projesi” adı verilen kampanyanın ilk ayağında, Migros’lardan 2,5 kiloluk Goody mama alan herkese, sokak hayvanlarına verilmek üzere 500 gramlık “Dostluk Maması” hediye ediyordu. Bakınız: Dostluk Maması Projesi

HAÇİKO logo

Farklı projeler kapsamında, hem sahipsiz sokak hayvanlarına hem de barınaklarda konaklayan kedi ve köpeklere onlarca ton mama yardımında bulunan Goody, Haçiko Derneği ve HAYTAP’ın da düzenli destekçisi. Engelli hayvanların yaşamımızın bir parçası olduğunu vurgulamak ve bu konuda toplum bilinci yaratmak üzere başlatılan “Farkında mısın?” projesinin de ana sponsoru olan Goody, sadece Türkiye’de değil KKTC’deki barınaklara da önemli ölçüde mama desteği sağlıyor.

HAYTAP logo

2012 yılında Goody Çocuk Tiyatrosu’nu kuran marka ayrıca “Bir Dostluk Hikâyesi” adlı müzikli çocuk oyunuyla şimdiye kadar 20 binden fazla ilköğretim öğrencisine sahipsiz hayvanlara destek olmanın önemini anlattı.

Goody

Goody ile markanın sahibi Tropikal Pet hakkında detaylı bilgi için, aşağıdaki adresler ziyaret edilebilir:

www.tropikalpet.com.tr, www.goody.com.tr ve www.facebook.com/Goodymama

Kaynak: www.kurumsalhaberler.com

 

Dostluk Maması Kampanyası” hakkında 1 yorum

Bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?