Kot Pantolon vs. iPhone ???

kot pantolon iphone

iPhone 6 çılgınlığı farklı bir boyut kazandı! Ünlü kot pantolonu üreticileri, 2014 Eylül ayında piyasaya sürülen yeni model Apple akıllı telefon cihazlarının boyutlarını dikkate alarak, kot modellerini yenilemeye karar verdi. Haberi Business Insider duyurdu. Kaynak: odatv.com

iPhone 6 ve iPhone 6 Plus model telefonların ceplere sığmadığını dikkate alan bazı markalar, günümüz cep telefonu kullanıcılarına uygun kot üretmeye hazır olduklarını açıkladı. Levi’s, Uniqlo, American Eagle, LL Bean, J Crew ve Lee markaları iPhone 6, iPhone 6 Plus ve benzeri büyük boyutlu akıllı telefon sahiplerine uygun kot pantolonu üretebileceklerini bildirdi.

 

Business Insider’in haberine göre, internet üzerinden telefon kullanıcılarının görüşlerini inceleyen kot üreticileri, cihazlarını pantolon ceplerine koyamamaktan şikayet ettiklerini tespit etti ve bunun üzerine yeni kot modelleri geliştirmeye karar verdi.

Yeni kot modellerinin ne zaman satışa sunulacağı açıklanmadı. Yeni nesil Apple marka akıllı telefonlar 2014 Eylül ayında satışa girdi. Şirketin tanıttığı iPhone 6 ve iPhone 6 Plus cihazları, bir önceki iPhone 5S’e göre oldukça büyük. iPhone 6’nın boyutu uzunluk ve en olarak 138/67 mm, iPhone 6 Plus’in ise – 158 / 78 mm

 

WTFjean, iPhone için Özel Kot Pantolon Üretti

kot pantolon iphone

Öte yandan, WTFjean adlı Amerikan asıllı kot pantolonu markası, iPhone cihazları için yeni bir kot pantolon üretmeyi planladı ve iPhonelar için özel kot pantolonunu, birkaç ay önce piyasaya sürdü.

Normal kot pantolonlarda her iki tarafta da birer cep olmak üzere iki cep yer alıyor. Bu özel kotta ise her iki tarafta ikişer cep yer almakta. İkinci cep, iPhone için özel olarak hazırlanmış sadece iPhone telefonlarının boyutlarında yer kaplıyor ve telefonunuzu koyduğunuzda dışarıdan görüntüsü belli olmuyor. Kot için suya dayanıklı bir kumaş kullanılmış; pantolonunuzun üzerine herhangi bir sıvı döküldüğünde içine çekmiyor ve iPhone’a zarar gelmiyor.

iPhone cihazı için hazırlanan cepler, bel seviyesinin altında yer alıyor ve hareket halindeyken pantolonun kıvrılma gibi bir durumu söz konusu olmadığı için, telefonunun cebinizden çıkıp yere düşmesi imkansız bir hal alıyor. Kot pantolon sadece iPhone cihazının boyutları için tasarlandığından, diğer cihazlar için işe yaramaz bir pantolon oluyor. iPhone için yeni ve ilginç olan bu aksesuar, Amerikalı WTFJean tarafından 175$’a sahiplerini arıyor ve tüm dünyaya kargo ile gönderilebiliyor.

Kaynak: donanimgunlugu.com

 

Kot Pantolon vs. iPhone ???” hakkında 1 yorum

Bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?